Možnosti dopravy tovaru

Osobný odber vo Wine Bar & Tapas by ParCafé - NC Retro, Nevädzová 6, Bratislava. Pozrite si mapu. Otváracia doba prevádzky je PO: 07:30 - 21:00, UT - PI: 07:30 - 22:30, SO: 09:30 - 22:30, NE: 09:30 - 21:00.  Pri osobnom odbere samozrejme neplatíte žiadne poštovné. Pri výbere osobného odberu je možná len online platba kartou vopred.

Osobný odber v Portofino wine bar & pasta, Rusovská cesta 56, Bratislava. Pozrite si mapu. Otváracia doba prevádzky je PO - NE: 08:00 - 22:00.  Pri osobnom odbere samozrejme neplatíte žiadne poštovné. Pri výbere osobného odberu je možná len online platba kartou vopred.

Kuriérom vaše vína dostanete zvyčajne do 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky, ak je všetok tovar na sklade. Ak si objedáte nad 49 eur máte dopravu zadarmo.

Cenník dopravy kuriérom v rámci Slovenskej republiky

Hodnota objednávky s DPH Cena za dopravu s DPH
Objednávka do 29 € 4 €
Objednávka nad 29 € 2 €
Objednávka nad 49 € 0 €

Cenník dopravy kuriérom do Českej republiky 

V prípade záujmu tovar zašleme aj do Českej republiky kuriérom za poplatok 9,6 € bez DPH za kartón. Ak máte záujem o zaslanie do Česka, prosím kontaktujte nás. 

Tovar je pri preprave bezpečne zabalený a prelepený páskou. Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a ak to uznáte za vhodné tovar nepreberajte.